کلید سازی شبانه روزی باهنر

کلید سازی شبانه روزی باهنر

خدمات کلید سازی از جمله خدمات پرمصرفی هستند که همه افراد به آنها نیاز دارند. برای ساخت کلید، باز کردن قفل در و یا تعویض آن، ساخت ریموت پارکینگ و مواردی از این قبیل به کلید ساز نیازمندیم. مسلما هر قدر بتوانیم راحت تر و سریع تر به این خدمات دسترسی داشته باشیم برایمان خوشایند تر است. کلید سازی شبانه روزی باهنر برای راحتی و آسایش شما، کلید سازان خبره خود را در اسرع وقت به محل شما اعزام می کند. بدین ترتیب نیازی نیست که به صورت حضوری به مغازه کلید سازی مراجعه کنید و از اتلاف وقت و انرژی شما جلوگیری می شود. در ادامه به توضیح بیشتر خدمات امداد کلید در خیابان باهنر می پردازیم.

در خیابان باهنر چه خدماتی می توانید از امداد کلید دریافت کنید؟

نام قدیمی خیابان شهید باهنر، خیابان نیاوران است. باهنر یکی از شمالی‌ترین خیابان‌های تهران و اصلی‌ترین خیابان منطقه نیاوران است. این خیابان از میدان نیاوران در شرق آغار شده و پس از گذر از خیابان‌های کامرانیه، فیضیه، جمشیدیه و جماران به خیابان یاسر در میدانی به همین نام می‌رسد؛ سپس به سمت غرب یک‌طرفه شده و پس از عبور از چهارراه مژده، در سه‌راه نیاوران به خیابان دزاشیب برخورد می‌کند. سپس دوطرفه شده و در آخر به میدان قدس (تجریش سابق) در تقاطع خیابان‌های دربند، شریعتی و شهرداری منتهی می‌شود.

امداد کلید علاوه بر خیابان باهنر، خدمات خود را -که در ادامه به ذکر آنها می پردازیم- به مناطق اطراف این خیابان ارائه می دهد. برای نمونه اگر در خیابان دزاشیب به خدمات کلید سازی نیاز دارید باید با شعبه کلید سازی شبانه روزی دزاشیب تماس بگیرید.

برخی خدمات مجموعه سیار و شبانه روزی امداد کلید:

  • باز کردن قفل گاوصندوق
  • باز کردن قفل ماشین
  • ساخت انواع کلید و قفل
  • تعویض قفل توپی در
  • ساخت، تعویض و تعمیر انواع قفل‌های ضد سرقت
  • باز کردن قفل‌های قدیمی
  • باز کردن قفل‌های کتابی
  • تعمیر قفل‌های خراب‌شده

تعویض قفل در

علاوه بر موارد فوق، هر کاری که در ارتباط با قفل و کلید و ریموت باشد توسط امداد کلید انجام می شود.

تضمین کیفیت انجام خدمات، قیمت های مصوب اتحادیه در کلید سازی شبانه روزی باهنر

امداد کلید با بهره مندی از کادری حرفه ای تمامی خدمات را با بهترین کیفیت به شما عرضه می کند. نه تنها در خیابان شهید باهنر، بلکه در تمامی نواحی تهران می توانید از خدمات این مجموعه بهره ببرید. برای مثال ساکنین خیابان جمشیدیه برای حل مشکلات مرتبط با کلید و قفل می توانند با کلید سازی شبانه روزی جمشیدیه تماس بگیرند.

همچنین با هدف جلب رضایت شما قیمت های مناسب و مطابق با نرخ اتحادیه در نظر گرفته ایم. برای آگاهی از هزینه ها می توانید با شماره 09192002466 تماس بگیرید.

پرسنل امداد کلید در هر ساعتی از شبانه روز، حتی ساعات اوج ترافیک در مدت زمان 30 دقیقه در محل شما حاضر خواهند بود.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

تماس فوری