کلید سازی شبانه روزی بلوار مدیریت

کلید سازی شبانه روزی بلوار خرم رودی

زمانی که خسته از محل کار به خانه بر می گردید و متوجه می شوید که کلید خود را در خانه جا گذاشته اید عصبی و درمانده می شوید. در این شرایط اگر بتوانید در کمترین زمان ممکن و فقط با یک تماس تلفنی به یک کلید ساز دسترسی پیدا کنید، نگرانی و استرس شما رفع می شود. کلید سازی شبانه روزی امداد کلید در تمامی روزهای هفته و به صورت 24 ساعته آماده ارائه خدمت به تمامی تهرانی های عزیز در هر منطقه ای می باشد. کافیست با مجموعه امداد کلید تماس بگیرید، کارشناسان ما در اسرع وقت به محل شما اعزام می شوند.

 

خدمات امداد کلید در بلوار خرم رودی

خیابان شهید خرم رودی در شمال غرب تهران واقع شده و از محله های شهرک آزمایش و مرزداران عبور می کند. امداد کلید علاوه بر بلوار خرم رودی، در مناطق اطراف این بلوار نیز خدمت رسانی می کند. مثلا اگر ساکن خیابان مرزداران هستید می توانید با شعبه کلید سازی شبانه روزی مرزداران  به شماره 09192002466 تماس گرفته و خدمت مورد نظرتان را دریافت کنید.

امداد کلید خدمات متنوعی را به اهالی بلوار خرم رودی ارئه می کند. برخی از این خدمات عبارتند از:

  • باز کردن قفل گاوصندوق
  • باز کردن قفل ماشین
  • ساخت انواع کلید و قفل
  • تعویض قفل توپی در
  • ساخت، تعویض و تعمیر انواع قفل‌های ضد سرقت
  • باز کردن قفل‌های قدیمی
  • باز کردن قفل‌های کتابی
  • تعمیر قفل‌های خراب‌شده

تعویض قفل در

 

رسیدن کارشناس امداد کلید به محل چقدر طول می کشد؟

در هر ساعت از شبانه روز که با امداد کلید تماس بگیرید، کارشناس فورا به محل شما اعزام می شود و در کمتر از 30 دقیقه به مکان شما خواهد رسید. بنابراین اگر سوئیچ خودرو را در آن جا گذاشته اید یا کلید منزلتان را گم کرده اید و یا دچار هر مشکل دیگری در ارتباط با قفل و کلید شده اید، می توانید اطمینان داشته باشید که در زمان کوتاهی این مشکلات برطرف خواهند شد.

 

هزینه خدمات امداد کلید در خیابان خرم رودی

تمامی هزینه های سرویس های امداد کلید بر اساس نرخ مصوب اتحادیه می باشد. تمامی تلاش ما در مجموعه امداد کلید، ارائه خدمت با کیفیت بالا و قیمت مناسب برای اهالی بلوار خرم رودی و مناطق اطراف آن است. اگر در منطقه ای در حوالی خیابان خرم رودی مثلا شهرک هما هستید، کافیست با کلید سازی شبانه روزی شهرک هما تماس گرفته، در اسرع وقت پرسنل ما به محل شما اعزام خواهند شد. برای اطلاع از تعرفه خدمات می توانید با شماره تلفن 09192002466 تماس بگیرید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

تماس فوری