کلید سازی شبانه روزی در سازمان برنامه

کلید سازی شبانه روزی سازمان برنامه

خدمات کلید سازی شبانه روزی در منطقه سازمان برنامه

اگر تا چند روز پیش برای استفاده از خدمات کلیدسازی چند ساعت معطل می‌شدید یا به دنبال نزدیک‌ترین فروشگاه کلیدسازی بودید تا توپی در را عوض کند یا کلید جدید برایتان بسازد، امروز قرار است با یک تماس کارتان با بهترین هزینه و البته با بالاترین کیفیت انجام شود.

مجموعه امداد کلید با ارائه خدمات کلید سازی شبانه روزی در منطقه سازمان برنامه و سایر محله‌های شهر تهران پیشنهاد ما به شما است تا با یک تماس بتوانید با پشتیبانی صحبت کرده و هر مشکلی که مربوط به قفل، کلید، ریموت درب پارکینگ، باز کردن در خودرو و … باشد را برطرف کنید. احتمالاً می‌پرسید چطور؟ در ادامه تمامی خدمات امداد کلید و راه تماس با پشتیبانی را برایتان توضیح خواهیم داد.

امداد کلید در منطقه سازمان برنامه چه خدماتی ارائه می‌دهد؟

درصورتی‌که ساکن منطقه سازمان برنامه هستید و نیاز به خدمات کلید سازی شبانه روزی داشتید، فرقی ندارد چه ساعتی از شبانه‌روز یا کدام روز هفته باشد، در هر صورت می‌توانید با نزدیک‌ترین شعبه به محل سکونتتان یعنی شعبه کلید سازی شبانه روزی غرب تهران تماس گرفته و مشکل پیش‌آمده را برای تیم پشتیبانی توضیح دهید.

تیم پشتیبانی بر اساس مشکل شما تیم مربوطه را به محل اعزام می‌کند تا در سریع‌ترین زمان ممکن مسئله حل شود. تمامی خدمات مربوط به باز کردن درب منزل حتی درب ضد سرقت، باز کردن در خودرو ایرانی یا خارجی، باز کردن در گاوصندوق، ساخت سوئیچ خودرو ایرانی یا خارجی و ساخت سوئیچ انواع موتورسیکلت توسط تیم امداد کلید انجام می‎شود.

باز کردن درب گاوصندوق بدون کلید

هزینه خدمات امداد کلید

با این مقدمه برخی دوستان تصور می‌کنند که تیم امداد کلید بابت خدمات شبانه‌روزی ممکن است هزینه بیشتری بگیرد درصورتی‌که دستمزد تمامی کارها بر اساس مصوبه اتحادیه محاسبه می‌شود و باید خیالتان از این بابت راحت باشد.

تضمین بالاترین سرعت انجام کار

اگرچه هرکدام از مسائل مربوط به قفل، کلید و ریموت، ساخت سوئیچ کددار برای خودرو ایرانی و خارجی و یا ساخت سوئیچ موتور به زمان متفاوتی نیاز دارند، یک کار سریع انجام شده و دیگری زمان بیشتری نیاز دارد و در واقع یک بازه زمانی مشخص را نمی‌توان برای همه خدمات تعیین کرد، اما تیم امداد کلید تضمین می‌کند که در سریع‌ترین زمان ممکن بهترین خدمات حرفه‌ای را به ساکنان منطقه سازمان برنامه ارائه دهد.

درصورتی‌که نیاز به خدمات شبانه‌روزی مجموعه امداد کلید داشتید با 09192002466 تماس بگیرید تا پشتیبانی بعد از بررسی مشکل برای ارائه خدمات حرفه‌ای تیم مربوطه را به محل اعزام کند.

دیدگاهتان را بنویسید

تماس فوری