کلید سازی شبانه روزی سعدی

کلید سازی شبانه روزی سعدی

در مواقعی که مغازه های کلید سازی تعطیل باشند مثلا شب باشد یا دسترسی به کلیدسازی برای شخص مشکل باشد، کلید سازی های سیار و شبانه روزی کمک بسیار بزرگی خواهد بود. کلید سازی شبانه روزی امداد کلید خدمات سیار و شبانه روزی خود را در همه نقاط تهران میسر کرده است. شکستن کلید در قفل، جا گذاشتن سوئیچ ماشین، گم کردن کلید خانه از جمله اتفاقاتی است که ممکن است برای هر شخصی پیش بیاید و او را دچار استرس و ناراحتی کند. ولی وقتی بدانید که به سرعت و تنها با یک تماس تلفنی خواهید توانست برای حل این مشکلات از متخصصین کمک بگیرید آسوده خاطر خواهید شد. در ادامه به جزئیات چگونگی عملکرد کلید سازی امداد کلید می پردازیم.

خدمات امداد کلید برای اهالی خیابان سعدی چیست؟

سعدی از مناطق جنوبی شهر تهران می باشد و در منطقه 12 شهرداری واقع شده است. خیابان های جمهوری، لاله زار و انقلاب در نزدیکی این خیابان قرار دارند.

امداد کلید در خیابان سعدی خدمات گسترده و متنوعی را ارائه می دهد. از جمله این خدمت ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • باز کردن قفل گاوصندوق
  • باز کردن قفل ماشین
  • ساخت انواع کلید و قفل
  • تعویض قفل توپی در
  • ساخت، تعویض و تعمیر انواع قفل‌های ضد سرقت
  • باز کردن قفل‌های قدیمی
  • باز کردن قفل‌های کتابی
  • تعمیر قفل‌های خراب‌شده

شایان ذکر است که خیابان های اطراف سعدی هم می توانند از خدمات کلید سازی امداد کلید بهره مند شوند. مثلا ساکنین خیابان جمهوری با تماس با کلید سازی شبانه روزی جمهوری قادر به استفاده از این امکانات خواهند بود.

باز کردن قفل گاو صندوق

 

تعرفه خدمات امداد کلید در خیابان سعدی

نگران هزینه ها نباشید، با وحود سیار بودن و شبانه روزی بودن خدمات، لازم نیست هزینه هنگفتی بپردازید. تمامی نرخ ها بر اساس قیمت های مصوب اتحادیه تعیین شده اند. با این وجود برای اطلاع از هزینه خدمات می توانید با شماره 09192002466 تماس بگیرید.

در کنار قیمت مناسب خدمات با کیفیت بالایی توسط کارشناسان خبره به شما عرضه می شود که نه تنها در خیابان سعدی بلکه در همه جای تهران می توانید از آنها استفاده کنید. مثلا اگر در خیابان انقلاب هستید کافیست با کلید سازی شبانه روزی انقلاب تماس بگیرید تا در اسرع وقت سرویس مورد نیاز خود را دریافت کنید.

سرعت اعزام کلید ساز، مهم ترین فاکتور رضایتمندی مشتریان از امداد کلید

بعد از دریافت اطلاعات شما طی تماس تلفنی، کارشناس امداد کلید به سرعت به آدرس شما اعزام و در کمتر از 30 دقیقه در محل شما حاضر خواهد شد. در اکثر مواقع از جمله هنگامی که پشت در می مانید دوست دارید کلید ساز هرچه سریع تر به شما برسد و شما را از دردسر برهاند. به همین دلیل تیم امداد کلید توجه ویژه ای به سرعت ارائه خدمت دارد و پرسنل کلید سازی سیار در اسرع وقت خود را برای کمک به شما خواهند رساند.

دیدگاهتان را بنویسید

تماس فوری