کلید سازی شبانه روزی شهرک بهشتی

کلید سازی شبانه روزی شهرک بهشتی

شهرک بهشتی در شرق تهران و منطقه ۴ شهر داری قرار گرفته است و با محله استخر مجاورت دارد. در شهرک بهشتی اگر به دنبال کلید سازی هستید، کلید سازی شبانه روزی شهرک بهشتی، 24 ساعته در خدمت شما خواهد بود. از طریق تماس با شماره ۰۹۱۹۲۰۰۲۴۶۶ می توانید درخواست خود را ثبت کنید. متخصصان کلید سازی ما در کمتر از سی دقیقه در محل مورد نظر شما حاضر می شوند و مشکل مرتبط با قفل و کلید را به سرعت برای شما حل می کنند. همواره با مناسب ترین قیمت، خدمات با کیفیت کلید سازی را ارائه می دهیم.

چه خدماتی در کلید سازی شبانه روزی شهرک بهشتی انجام می شود؟

 تمامی خدمات کلید سازی در کلید سازی شهرک بهشتی توسط متخصصان مجرب عرضه می شود.

از جمله این خدمات می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

  • ساخت انواع سوییچ برای خودرو و موتورسیکلت
  • ساخت انواع سوییچ کد دار
  • ساخت انواع ریموت برای در پارکینگ
  • ساخت انواع کلید برای درب ساختمان و حیاط
  • باز کردن انواع قفل، از ضد سرقت گرفته تا قفل‌های کد دار و غیره.
  • باز کردن درب انواع گاو صندوق
  • باز کردن درب خودرو

علاوه بر شهرک بهشتی در سایر مناطق اطراف می توانید از خدمات ما استفاده کنید. مثلا در محله تهرانپارس، شعبه کلید سازی شبانه روزی تهرانپارس در خدمت شماست.

باز کردن قفل درب ویلا بدون کلید

 

رسیدن متخصصان کلید ساز در کمتر از 30 دقیقه به محل شما

خیلی از اوقات، علاوه بر مهارت و تجربه کلید ساز، چیزی که بیشتر از همه می‌تواند رضایت مشتری را جلب کند، سرعت‌ عمل اوست. اینکه یک کلید ساز بتواند به‌موقع در محل حاضر شود و به‌سرعت نیازها و مشکلات مشتری را برطرف کند، از هر چیز دیگری ارزشمندتر است. متخصصان کلید سازی شهرک بهشتی، در کمتر از نیم ساعت بعد از تماس تلفنی، در محل مورد نظر شما حاضر خواهند بود و هرگونه خدماتی را در زمینه کلید سازی به شما ارائه خواهند داد.

در نواحی نزدیک به شهرک بهشتی مانند محله استخر هم پرسنل ما سریعا برای خدمت رسانی به موقعیت مکانی شما می رسند. کافیست با کلید سازی شبانه روزی استخر تماس بگیرید تا سی دقیقه بعد در مکان مورد نظر شما حاضر باشیم.

 

توجه داشته باشید که مجموعه امداد کلید علاوه بر شهرک بهشتی، در تمام مناطق تهران خدمات ارائه می دهد. این مجموعه با داشتن تعداد زیادی کلید ساز سیار در سراسر تهران، بعد از دریافت تماس شما، نزدیک ترین کلید ساز سیار را برای کمک به محل شما می فرستد.

قیمت خدمات کلید سازی شهرک بهشتی چقدر است؟

اینکه هزینه خدمات کلید سازی چقدر می‌شود، دغدغه بسیاری از افراد است. خیلی از افراد فکر می‌کنند که چون کلید سازی شبانه روزی است، هزینه دستمزد آن نیز بسیار بالا خواهد بود. اما باید بگوییم که در کلید سازی بهشتی، تمامی قیمت ها بر اساس نرخ مصوب اتحادیه تعیین شده‌اند؛ پس هیچ جای نگرانی برای شما وجود نخواهد داشت. شما می‌توانید با تماس با شماره ۰۹۱۹۲۰۰۲۴۶۶ از مبلغ خدمات کلید سازی شهرک بهشتی اطلاع حاصل فرمایید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

تماس فوری