کلید سازی شبانه روزی مقدس اردبیلی

کلید سازی شبانه روزی مقدس اردبیلی

بی شک برای اکثر ما پیش آمده که کلید منزل را در جایی جا بگذاریم و پشت در بمانیم. در این زمان پیدا کردن مغازه کلید سازی بیشتر کلافه مان می کند. بسیار برایمان خوشحال کننده است اگر بدانیم که فقط با یک تماس تلفنی می توانیم کلید ساز سیار در محلمان داشته باشیم. کلید سازی شبانه روزی امداد کلید برای چنین مواقعی به وجود آمده است تا در کوتاهترین زمان ممکن به یاری شما برسد.

خدمات امداد کلید در خیابان مقدس اردبیلی شامل چه مواردی است؟

مقدس اردبیلی یکی از بهترین محلات تهران است که در شمال تهران و منطقه یک واقع شده. خیابان های محمودیه، زعفرانیه و تجریش در جوار این محله قرار دارند و در تمامی این خیابان ها نیز امداد کلید خدمات خود را ارائه می دهد. مثلا اگر در خیابان زعفرانیه ساکن هستید و به کلید ساز نیاز دارید با شعبه کلید سازی شبانه روزی زعفرانیه تماس بگیرید.

هر آنچه که در ارتباط با قفل و کلید در باشد شامل خدمات امداد کلید می شود. بعضی از آنها به شرح زیر است:

  • باز کردن درب ضد سرقت
  • باز کردن در خودرو ایرانی و خارجی
  • ساخت ریموت کیلس
  • ساخت سوئیچ برای انواع موتورسیکلت
  • ساخت انواع سوئیچ کددار خودرو ایرانی و خارجی
  • باز کردن در گاوصندوق
  • ساخت انواع قفل ضد سرقت برای خانه، مغازه و شرکت

ساخت انواع سوئیچ کد دار خودرو ایرانی و خارجی

 

هزینه خدمات امداد کلید در مقدس اردبیلی چقدر است؟

برخی افراد تصور می کنند به دلیل شبانه روزی بودن و اعزام کلید ساز سیار باید مبلغ هنگفتی در ازای خدمات امداد کلید بپردازند. اما اینطور نیست و تمامی قیمت ها مطابق نرخ اتحادیه می باشند. با این حال اگر هر دغدغه ای در مورد قیمت ها دارید می توانید پیش از اعزام کارشناس، از تیم پشتیبانی هزینه خدمت مورد نظر خود را بپرسید. شماره تماس مجموعه امداد کلید: 09192002466

چقدر طول می کشد تا پرسنل امداد کلید به محل شما در مقدس اردبیلی برسند؟

بعد از اینکه با ما تماس گرفتید و مشکل خود را مطرح نمودید، درخواست شما بررسی شده و بلافاصله کارشناس مجرب به آدرس شما اعزام می شود. در کمتر از 30 دقیقه به محل شما خواهیم رسید و اقدام به رفع مشکل شما می کنیم.

نه تنها در خیابان مقدس اردبیلی، بلکه در هر منطقه ای از تهران که باشید، کلید سازان سیار امداد کلید در سریع ترین زمان ممکن در مکان شما حضور خواهند یافت. به عنوان نمونه اگر در خیابان محمودیه هستید با کلید سازی شبانه روزی محمودیه تماس بگیرید تا از خدمات ما بهره مند شوید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

تماس فوری