سعیدی 2466 200 0919

کلید سازی شبانه روزی ولنجک

کلید سازی شبانه روزی ولنجک در سریع ترین زمان ممکن برای حل تمامی مشکلات شما، فقط با یک تماس, کلید سازان مجرب در کمترین زمان ممکن در تمامی نقاط ولنجک آماده خدمت رسانی در محل می باشند.

کلید سازی شبانه روزی ولنجک

۰۹۱۰۴۹۹۴۳۲۳ – ۰۹۱۹۴۲۲۱۷۸۹

کلید سازی شبانه روزی ولنجک

 

 

ولنجک یکی از محله های شمال تهران و شمیران است. این محله در کوهپایه های قله توچال و در منطقه ۱ شهرداری تهران قرار دارد.

ولنجک در شمال به ارتفاعات توچال، از جنوب به بزرگراه پارک چمران، از شرق به رودخانه ولنجک و از غرب به محل اوین درکه می‌رسد. این محله در ناحیه دو از منطقه ۱ شهرداری تهران قرار دارد و جمعیت آن بر اساس آخرین سرشماری برابر با ۲۲۷۴۲ نفر بود ‌است.

از اماکن مهم این محله می‌توان به بام تهران، تله کابین توچال و دانشگاه شهید بهشتی و دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی سالن اجلاس سران اشاره کرد.

ولنجک ترابری بهتری را نسبت به دیگر محله‌ های منطقه داراست. هرچند ناوگان ترابری آن بسیار فرسوده می‌ باشد. این محله دارای یک خط رفت و برگشت اتوبوس از بلوار دانشجو به سوی چهارراه پارک وی و یک خط رفت و برگشت مینی بوس از بلوار دانشجو به سوی میدان تجریش و یک خط رفت و برگشت تاکسی از دانشگاه شهید بهشتی به میدان تجریش می باشد که بلوار دانشجو و خیابان های اطراف آن را پوشش می دهد. همچنین در خیابان ولنجک دو خط رفت و برگشت تاکسی به ترتیب از مبدأ خیابان بیست و دوم به مقصد میدان تجریش و از مبدأ خیابان بیست و دوم به مقصد پمپ بنزین بزرگ راه شهید چمران در جریان است که خیابان های ولنجک، سیزدهم و ساسان در ولنجک و آصف در محله زعفرانیه و خیابان های فرعی اطراف آن ها را پوشش می‌دهد. نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به محله ولنجک ایستگاه متروی تجریش می ‌باشد که از طریق مینی بوس و تاکسی ‌های موجود به مقصد میدان تجریش قابل دسترسی می‌باشد. تاکسی‌های بیسیم کشوری نیز محله ولنجک را به‌طور کامل پوشش می دهند و دارای چند ایستگاه می باشند.

 

 

تاریخ انتشار: 2019/12/10

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 

نظرات مشتریان