سعیدی 2466 200 0919

کلید سازی شبانه روزی پانزده خرداد

کلید سازی شبانه روزی » كليد سازي شبانه روزي جنوب تهران » کلید سازی شبانه روزی پانزده خرداد

کلید سازی شبانه روزی پانزده خرداد در سریع ترین زمان ممکن برای حل تمامی مشکلات شما، فقط با یک تماس, کلید سازان و قفل سازان مجرب ما در کمترین زمان ممکن در تمامی نقاط پانزده خرداد آماده خدمت رسانی در محل می باشند. کلیدسازی پانزده خرداد با بهترین خدمات همواره در دسترس شماست

کلید سازی شبانه روزی پانزده خرداد

۰۹۱۰۴۹۹۴۳۲۳ – ۰۹۱۹۴۲۲۱۷۸۹

کلید سازی شبانه روزی پانزده خرداد

خیابان پانزده خرداد در قدیم خیابان بوذر جمهری نام داشت و در جنوب شهر تهران قرار دارد و  یکی از مهم‌ترین خیابان های آن منطقه است. این خیابان بخشی از ارگ ناصری بوده است و هم اکنون یکی از پر رفت و آمدترین خیابان‌های تهران است و طی سالیان گذشته به پیاده‌راه تبدیل شده است.در اطراف این خیابان بناهای تاریخی مهمی مثل کاخ گلستان، ساختمان رادیو تهران، ساختمان تاریخی بانک ملی، ساختمان تاریخی دادگستری،‌ بازار رضا، بازار طلا، سبزه میدان، خیابان ناصرخسرو، ورودی بازار زرگرها، بازار عودلاجان، پامنار، مسجد شاه، تیمچه حاجب‌الدوله،‌ کبابی نایب، مسلم و شمشیری و بسیاری مکان های مهم دیگر واقع شده است.

خیابان پانزده خرداد از خیابان وحدت اسلامی آغاز می‌شود و پس از عبور از چهارراه گلوبندک، خیابان ناصرخسرو و پامنار تا خیابان ری ادامه می‌یابد.بهترین راه برای رسیدن به خیابان پانزده خرداد، استفاده از مترو است. برای رسیدن به این خیابان می‌توانید در خط یک متروی تهران و در ایستگاه مترو پانزده خرداد از قطار پیاده شوید. همچنین از نقاط مختلف شهر، مانند پایانه تاکسی میدان آزادی به چهارراه گلوبندک تاکسی تردد می‌کند. کلید سازی پانزده خرداد آماده خدمت رسانی و باز کردن انواع قفل در سریعترین زمان ممکن بصورت شبانه روزی در این ناحیه و مناطق اطراف با مناسب ترین قیمت میباشد.

 

تاریخ انتشار: 2020/05/09

برچسب‌ها:,

دیدگاهتان را بنویسید

 

نظرات مشتریان

برای تماس اینجا کلیک کنید