باز کردن درب پژو پارس

باز کردن درب قفل شده پژو پارس

شاید برای هر کدام از ما روزی این اتفاق ناگوار و غیر قابل پیش بینی پیش بیاید که به علت های مختلف قادر به باز کردن قفل درب خودرو خود از سمت بیرون نشویم.

در این شرایط حساس قطعاً کمتر فردی می تواند خونسردی خود را حفظ کرده و تصمیم درست و عاقلانه ای را بگیرد.

پس بهتر است قبل گیر افتادن در این وضعیت سخت ، به دنبال یک راه حل اصولی و منطقی برای کنترل این موقعیت باشید تا قبل از اتفاق افتادن حادثه و ایجاد سردرگمی حتماً در مورد راه حل های آن بیشتر آگاه باشید.

درب خودرو ها با روش های گوناگونی مانند: در دست داشتن کلید، فشردن دکمه ای که روی درب نصب شده، با کمک قفل های ترکیبی که روی درب اتومبیل از بیرون تعبیه شده، کشیدن دستگیره درب خودرو، استفاده از ریموت و… باز می شوند.

باز کردن درب پژو پارس

حال بیایید تصور کنیم که بعد از یک روز کاری سخت به سمت ماشین خود رفته و به طور ناگهانی متوجه می شوید که کلید را گم کرده اید؛ در این زمان کاملاً خونسرد عمل کنید و اصلاً نگرانی به خود راه ندهید.

اگر از قبل با روش هایی که ما در زیر آن را به شما آموزش می دهیم آشنا بودید، پس بهتر است با توجه به امکانات موجودی که در اختیار دارید یکی از آن ها را به کار بگیرید.

ولی اگر واقعاً از عهده این کار نمی توانید به درستی بر بیایید و تمرکز لازم را ندارید به شما پیشنهاد می کنیم با متخصصان و نیروهای کار آزموده این کار در امداد کلید تهران تماس گرفته و از آن ها در حل این مشکل کمک بگیرید.

راه‌های باز کردن درب قفل شده پژو پارس

ما در این قسمت از مقاله تصمیم داریم شما را با چند روش ساده برای باز کردن درب خودرو خود آشنا کنیم تا در این شرایط سخت توانسته باشیم کمک هر چند کوتاهی برایتان باشیم.

به شما دوستان و همراهان توصیه می کنیم حتماً در فرصت های پیش رو یکی از این روش ها را تا حدی تمرین کنید تا به مهارت لازم برسید.

در روش اول یکی از وسایل که در هر شرایطی به راحتی می توان به آن دسترسی داشت آنتن خودرو است.

شما بعد از باز کردن آنتن از روی خودرو، با دقت بالا و احتیاط لازم آن را از دستگیره درب به داخل هدایت کنید.

بعد از شنیدن صدا و به وجود آمدن لرزش مطمئن شوید که ارتباط شما با قفل برقرار است، در این زمان آنتن را به طرف جلو فشار داده تا در باز شود.

در روش دوم شما می توانید با کمک گرفتن از یک اهرم و قرار دادن آن در گوشه درب و ایجاد فاصله با یک تکه چوب یا سیم فلزی که از سمت بالا وارد درب می کنید، آن را باز کنید. این کار نیاز به دقت و حوصله زیادی دارد؛ زیرا در صورت بی احتیاطی ممکن است به رنگ خودرو و درب آن آسیب بدی وارد شود.

در روش سوم بهتر است از یک نخ یا بند محکم کمک بگیرید. یک گره در وسط این بند جوری بزنید که با کشیدن یک طرف آن، گره به راحتی سفت شود.

هنگامی که یک طرف بند در دست تان است، سمت دیگر را از گوشه درب ماشین به داخل با دقت و آرام وارد کنید.

بند را با حرکات کاملاً حساب شده در جهت جلو و عقب به پایین دستگیره قفل برسانید و طوری دور دستگیره بیندازید که محکم شود؛ حال بند را به بالا کشیده تا قفل باز شود.

خدمات کلید سازی شبانه روزی

باز کردن قفل پژو پارس

در روش چهارم که بیشتر در زمانی که منزل باشید به کار می رود، باز کردن قفل پژو پارس با کمک آویز لباس است.

البته این روش برای قفل های دستی مناسب تر است تا قفل های اتوماتیک. آویز را با یک انبر دست از هم باز کرده و به شکل یک میله بلند و باریک که از یک طرف صاف و از طرف دیگر قلاب مانند (برای بالا کشیدن دستگیره قفل مرکزی خودرو) باشد، در بیاورید. محل دقیق قفل مرکزی پژو پارس را بررسی و از سمت لاستیک محافظ شیشه پنجره میله را به طرف دستگیره داخلی درب هدایت کنید.

دستگیره درب را به طرف داخل چرخانده، قلاب را به دور آن حلقه کنید و به سمت بالا بکشید تا درب ماشین باز شود.

در روش پنجم اگر به هر نحوی موفق شدید صندوق عقب را باز کنید به دنبال سیم اضطراری که در درب یا سقف آن جای دارد، بگردید.

بعد از پیدا کردن آن را بکشید تا صندلی های عقب ماشین رها شوند؛ بعد کمی به صندلی های جلو فشار بیاورید تا یک فضای مناسب برای ورود به داخل خودرو برایتان ایجاد گردد.

اکنون به راحتی می توانید درب قفل شده را با کمک سوئیچ باز کنید.

در روش ششم بهترین و اصولی ترین کار برای باز کردن قفل ها پیدا کردن یک ابزار مناسب (یک تکه گوه مانند چاقوی پلاستیکی و یا هر ابزار پلاستیکی دیگر) برای به وجود آوردن یک فضا بین درب و ستون ماشین و عبور دادن شی مانند سیخ بلند و نازک است.

البته این کار نیاز به دقت و حوصله بالایی دارد تا آسیبی به خودرو وارد نشود. پس از عبور سیخ سعی کنید با چند بار زدن ضربه های ملایم و اصولی به درب آن را  باز کنید.

البته اکثر قفل سازها برای به وجود آوردن این فضا از یک بالن که توسط پمپ هوا باد شده، استفاده می کنند ولی این وسیله همیشه در دسترس افراد نیست.

خدمات کلید سازی شبانه روزی

امداد کلید تهران

تمام سعی و تلاش ما در مقاله این بود که شما را با آموزش های و روش های ساده آشنا کنیم، تا در مواقعی که با مشکل باز نشدن درب پژو پارس روبه رو شدید کمک کوچکی برایتان باشد.

اما در برخی اوقات علی رغم همه تلاش ها مشکل برطرف نمی شود و ما به کمک افراد متخصص و آگاه نیاز پیدا می کنیم. ما در امداد کلید تهران از حساسیت و سلایق مشتریان خود مطلع بوده و همه سعی خود را بر آن داریم تا با ارائه خدمات مربوط به باز کردن درب انواع خودرو از جمله پژو پارس با بهترین کیفیت و به کارگیری افراد متخصص و حرفه ای و استفاده از تجهیزات به روز و پیشرفته مجموعه ای بی نظیر را فراهم کنیم.

همکاران ما در امداد کلید تهران در تمام ساعات شبانه روز بعد از تماس شما، در کمترین زمان ممکن به محل حادثه رسیده و پس از ارائه خدمات ویژه با مناسب ترین قیمت، در کنار شما خواهند بود. تمامی مالکین خودروهای پژو پارس در زمان روبه‌رو شدن با مشکل قفل شدن درب ها می توانند بدون هیچ دلهره و نگرانی امداد کلید تهران را با اطمینان کامل از لحاظ خدمات، بالا بودن کیفیت کار، هزینه های دریافتی و زمان انتخاب کنند.

ما در امداد کلید تهران با ارائه خدمات کلید سازی و قفل سازی در تمام مناطق تهران در چهار جهت اصلی بصورت کلید سازی شبانه روزی شمال تهران، کلید سازی شبانه روزی غرب تهران، کلید سازی شبانه روزی شرق تهران و کلید سازی شبانه روزی جنوب تهران و حتی ما با کلمه کلید سازی شبانه روزی آماده ارائه خدمات توسط متخصصین خود هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

تماس فوری