کلیدسازی شبانه روزی در میدان تجریش

کلید سازی شبانه روزی تجریش

امداد کلید، ارائه‌ خدمات کلید سازی شبانه روزی در تجریش

امداد کلید تنها مجموعه کلید سازی شبانه روزی در تهران است که به تمام نقاط شهر خدمات حرفه‌ای ارائه داده و در تمام روزهای هفته به‌صورت 24 ساعته فعال است. با این اوصاف، درصورتی‌که نیاز به خدمات کلیدسازی داشتید، دیگر برای مدت طولانی معطل نشده و یا حتی نیازی نیست که به دنبال نزدیک‌ترین فروشگاه کلیدسازی به محل زندگی‌تان باشید بلکه با یک تماس می‌توانید از پشتیبانی امداد کلید درخواست اعزام نیرو دهید.

برای تمامی خدمات کلیدسازی، از باز کردن قفل دیجیتال و رمزدار تا باز کردن درب خودرو و ساخت انواع کلید و ریموت می‌توانید از خدمات امداد کلید استفاده کنید.  اگر ساکن محله تجریش و خیابان‌های اطرافش هستید، برای اطلاع از خدمات امداد کلید، هزینه کار و تماس با شعبه تجریش در ادامه با ما همراه شوید.

خدمات امداد کلید در تجریش شامل چه مواردی می‌شود؟

خدمات امداد کلید با بالاترین کیفیت انجام شده و شامل تمام موارد مربوط به ساخت کلید، ساخت سوئیچ، ساخت ریموت و باز کردن انواع درها می‌شود. از مهم‌ترین خدمات امداد کلید برای ساکنان محله تجریش می‌توان به:

  • تعویض مغزی در و ساخت کلید جدید
  • باز کردن گاوصندوق
  • باز کردن انواع درب ضد سرقت
  • باز کردن در خودرو ایرانی و خارجی
  • ساخت انواع ریموت پارکینگ
  • ساخت سوئیچ برای انواع موتورسیکلت
  • ساخت انواع سوئیچ کددار خودرو ایرانی و خارجی
  • ساخت انواع قفل ضد سرقت برای خانه، مغازه و شرکت

اشاره کرد.

تعمیر قفل در

هزینه و زمان انجام کار چگونه است؟

مدت‌زمان انجام کار به نوع قفل و میزان پیچیدگی آن بستگی دارد، مثلاً تعویض مغزی به زمان زیادی نیاز ندارد ولی باز کردن درب ضد سرقت خانه، مغازه یا محل کار بیشتر طول می‌کشد به همین دلیل امداد کلید بازه زمانی مشخصی را برای هیچ‌کدام از خدماتش تعیین نکرده است. درعین‌حال این مجموعه تضمین کرده که بهترین کیفیت را در مدت زمانی کوتاه ارائه داده و دستمزد کار را بر اساس مصوبه اتحادیه محاسبه کند.

اگر ساکن محله تجریش هستید، ارتباط با تیم پشتیبانی امداد کلید را در قسمت بعدی توضیح دادیم.

چگونه با شعبه تجریش امداد کلید تماس بگیریم؟

ساکنان عزیز تجریش می‌توانند در هر ساعت از شبانه‌روز حتی در ساعت اوج ترافیک با شعبه نزدیک به محل زندگی خودشان، کلید سازی شبانه روزی شمال تهران و شماره 09192002466 تماس بگیرند و برای اعزام نیرو با پشتیبانی صحبت کنند. به‌این‌ترتیب، با کمترین معطلی، بهترین خدمات حرفه‌ای را با تضمین قیمت مناسب در محل دریافت کرده و هزینه مناسبی نیز پرداخت خواهند کرد.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

تماس فوری