کلید سازی شبانه روزی در قلهک

کلید سازی شبانه روزی قلهک

امداد کلید، تنها ارائه‌دهندۀ خدمات کلید سازی شبانه روزی در محله قلهک

کلیدسازی از جمله خدماتی است که همیشه به آن نیاز داریم ولی معمولاً زمانی که مشکلی مانند غیرفعال‌شدن ریموت ماشین، شکستن کلید داخل قفل و … پیش بیاید هیچ راه‌حلی به جز پرس‌وجو از اطرافیان برای یافتن فروشگاه کلیدسازی در نزدیکی محل زندگی نداریم.

مجموعه امداد کلید برای برطرف‌کردن همین مشکل و ارائه خدمات کلید سازی شبانه روزی به تمام نقاط شهر فعالیت جدیدی را شروع کرده تا ساکنان عزیز محله قلهک بتوانند با یک تماس تلفنی و بدون نیاز به حضور در محل برای برطرف‌شدن مشکل درخواست کمک بدهند. تمامی موارد مربوط به کلیدسازی از سوئیچ شکسته در قفل ماشین تا غیرفعال شدن ریموت پارکینگ یا دزدگیر در و … توسط تیم امداد کلید برطرف می‎شود.

در ادامه تمامی خدمات مجموعه، هزینه انجام کار و نحوه تماس با شعبه قلهک را کامل توضیح دادیم.

 

خدمات امداد کلید در قلهک چیست؟

هر چه مربوط به ساخت انواع کلید و ریموت، ساخت انواع سوئیچ، باز کردن در و قفل‌های مختلف باشد، توسط تیم امداد کلید انجام می‌شود.

فعالیت این مجموعه در شعبه قلهک و دیگر شعبه‌های سطح شهر به‌صورت شبانه‌روزی و در تمام طول هفته حتی آخر هفته و جمعه‌ها است. از خدماتی مانند تعویض توپی در و ساخت کلید جدید تا مواردی مانند:

  • باز کردن درب ضد سرقت
  • باز کردن در خودرو ایرانی و خارجی
  • ساخت ریموت کیلس
  • ساخت سوئیچ برای انواع موتورسیکلت
  • ساخت انواع سوئیچ کددار خودرو ایرانی و خارجی
  • باز کردن در گاوصندوق
  • ساخت انواع قفل ضد سرقت برای خانه، مغازه و شرکت

توسط تیم امداد کلید در شعبه قلهک انجام خواهد شد.

درب ضد سرقت رمزدار

تضمین کیفیت کار

تیم امداد کلید بعد از تماس شما بلافاصله به محل اعزام می‌شود تا به مسئله رسیدگی کند. در این مورد هم تضمین می‌دهد که بهترین کار و کیفیت را در کوتاه‌ترین زمان ممکن ارائه دهد.

فرقی ندارد در چه ساعتی از شبانه‌روز مثلاً نیمه‌شب یا عصر در ساعات اوج ترافیک با امداد کلید تماس بگیرید، در هر شرایطی دستمزد کار بر اساس مصوبه اتحادیه محاسبه خواهد شد، در نتیجه تنها کاری که شما باید انجام دهید، تماس با تیم پشتیبانی است که در قسمت بعد آن را نیز توضیح دادیم.

تماس با شعبه امداد کلید در قلهک

ساکنان عزیز محله قلهک برای استفاده از خدمات کلید سازی شبانه روزی امداد کلید می‌توانند با شعبه کلید سازی شبانه روزی شمال تهران تماس بگیرند و از تیم پشتیبانی درخواست اعزام نیرو بدهند. بر اساس موردی که نیاز به رسیدگی دارد، تیم مربوطه به محل اعزام می‌شود.

برای تماس با شعبه شمال تهران و قلهک می‌توانید با شماره 09192002466 تماس بگیرید و بهترین خدمات حرفه‌ای را با تضمین قیمت مناسب دریافت کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

تماس فوری