بازکردن درب رنو تندر 90

بازکردن درب رنو تندر 90

در سال 2004 داچیا لوگان در اروپا رونمایی گردید.

یک سدان کاپکت از رنو که به وسیله داچیا رومانی تولید شد.

این سدان که از زیر مجموعه های رنو فرانسه بود خیلی زود به عنوان یک خودروی خوب و موفق شناخته شد.

بازکردن درب رنو تندر 90

در ایران خودروی لوگان به تندر 90 یا ال نود معروف بوده و توسط یک شرکت مشارکتی به نام شرکت رنو پارس تولید شد.

زمانی که رئیس جمهور فرانسه در سفر خود به روسیه متوجه شد که خودروهای ارزان قیمت فروش بالایی دارند به فکر ساخت یک خودروی ارزان، مدرن و با دوام بالا افتاد که نتیجه آن خودرو رنو تندر 90 می باشد.

شکسته شدن قفل و خراب شدن درب خودرو تندر 90

چفت قفل یکی از قسمت های بسیار آسیب پذیر قفل درب تندر 90 بوده که از دلایل باز نشدن درب خودرو از داخل یا سمت خارج است.

یکی از سخت ترین موقعیت ها، زمانی است که درب خودرو قفل شده و کلید درداخل آن جا مانده باشد.

از دیگر دلایلی که باعث می شود حل کردن مشکل باز نشدن درب خودرو تندر 90 آسان نباشد سدهای امنیتی مختلفی است که شرکت های تولید کننده خودرو برای محافظت از آن در نظر می گیرند و این امر به خاطر این است که احتمال سرقت خودروها بسیار بالاست.

وقتی که شما کلید یدک را داشته باشد شرایط خیلی راحت بوده و می توانید به جای هر راه حل دیگری از کلید یدک برای باز کردن درب خودرو استفاده کنید.

یکی از بدترین حالت ها این است که چفت درب در وضعیت قفل باشد و کلید یدکی هم نداشته باشید.

در این موقعیت حتی اگر از یک کلیدساز هم کمک بگیرید علاوه بر هزینه و زمان زیادی که باید صرف شود ممکن است لازم باشد در کنار عوض کردن قفل درب تندر 90 سنسورها و دزدگیر مرتبط با قفل را نیز از کار انداخته و مجدداً راه اندازی نمایید.

یکی از بدترین تصمیمات در این موقعیت شکستن شیشه است زیرا نه تنها مشکل شما را رفع نمی کند بلکه با انتخاب یک راه حل نادرست متحمل زیان بیشتری می شوید.

وقتی قفل خودرو شکسته می شود درست مانند وضعیت چفت شدن قفل، درب خودرو از هیچ کدام از سمت های داخل و خارج باز نمی شود.

اگرچه این شرایط نیز بسیار درد سرساز است اما نسبت به چفت شدن قفل درب خودرو، شرایط بسیار بهتر است.

تا زمانی که این امکان وجود داشته باشد از درب های دیگر به جز درب راننده وارد خودرو تندر 90 شوید مشکل خیلی حاد نیست و مسیری که باید برای حل این مسئله حل شود کوتاه تر است.

اگر جدیداً خودروی خود را خریده باشید و مشکل شکستن قفل درب خودرو برایتان پیش آمد احتمال این که درب های دیگر نیز دچار این مشکل شوند بسیار زیاد بوده و پیشنهاد می کنیم حتماً قطعات کار گذاشته شده و قفلی را که بر روی دیگر درب ها نصب شده است را بررسی و درصورت نیاز تعویض نمایید تا از بروز مجدد این مشکل پیشگیری کرده باشید.

یکی دیگر از موقعیت هایی که منجر به باز نشدن درب تندر 90 می شود زمانی است که تصادف کرده باشید و خودروی شما دچار سانحه شده باشد.

صدمه دیدن درب های خودرو باعث می شود که درب ها از سمت داخل یا خارج و یا از هر دو طرف باز نشود.

اگر در چنین موقعیت هایی درب خودرو باز است و قفل نشده و فقط به دلیل تصادف آسیب دیده است همانند موقعیت های معمولی قفل را جدا کنید.

اگر چه در این حالت دردسر کمتری را متحمل می شوید ولی یک کلید ساز نمی تواند به شما کمک کند و باید در زمان صدمه دیدن قفل درب از یک مکانیک حرفه ای کمک بگیرید زیرا درب و قفل نیاز به تعویض یا صافکاری دارد.

آن چه بسیار مهم است این است که در این شرایط هیچ گاه تلاش نکنید که با فشار دادن ، خودتان درب خودرو را صاف کنید زیرا این کار احتمال شکسته شدن شیشه را بالا برده و علاوه بر نیاز به صرف زمان بیشتر هزینه بیشتری نیز برای شما خواهد داشت.

باز کردن قفل درب تندر 90

بازکردن درب رنو تندر 90

اگر شما هم در موقعیتی قرار گرفته باشید که درب خودروی‌تان قفل شده باشد و دسترسی به کلید ساز نداشته باشید اهمیت آموزش روش های باز کردن درب خودرو تندر 90 را کاملاً درک می کنید. روش های مختلفی برای این کار وجود دارد که در ادامه به شرح آن ها می پردازیم.

ابزار ساده ای مانند یک چوب لباسی که از جنس فلز باشد می تواند در باز کردن درب تندر 90 کمک کننده باشد.

برای این کار لازم است با کمک یک انبر دست یا دم باریک چوب لباسی را کاملاً باز کرده به صورتی که به شکل یک میله بلند دربیاید.

قسمت های منحنی و اضافه را جدا کنید و در یک سمت این میله یک قلاب ایجاد نمایید.

آن چه در تمام روش های باز کردن درب خودرو مهم است صبوری و حوصله شماست و این که دقت کنید در حین باز کردن درب خودرو به آن صدمه ای وارد نکنید.

برای جلوگیری از آسیب زدن می توانید از یک قطعه پلاستیکی مانند یک توپ پلاستیکی استفاده کنید و درب را به وسیله آن اندکی به سمت بیرون بکشید تا برای عبور دادن میله فلزی فضای لازم ایجاد گردد.

سپس قلابی را که آماده کرده اید به سمت دستگیره درب برده و با کشیدن آن در جهت مخالف درب را باز کنید.

در روش بعدی شما می توانید با یک نخ بلند و محکم یا یک بند کفش درب تندر 90 را باز کنید.

برای این کار باید یک گره درست در وسط این نخ بزنید به گونه ای که مانند یک حلقه شده و با کشیدن دو طرف آن این گره محکم شود.

در این روش نیز مانند روش قبل باید بین درب فاصله بیندازید تا بتوانید نخ یا بند کفش را از آن رد کنید. حلقه به وجود آمده را به قفل برسانید و آن را محکم کنید. سپس با آرامش و دقت کافی نخ را به طرف بالا بکشید تا درب باز شود.

شاید این سؤال برای شما پیش بیاید که اگر باز کردن درب خودرو تندر 90 به این سادگی است پس سارقین نیز خیلی راحت می توانند به این اطلاعات دسترسی پیدا کرده و اقدام  به سرقت خودرو نمایند و همین سهولت در کار در کنار مزیتی که برای دارندگان خودرو دارد یک نقطه ضعف به حساب می آید.

اما لازم به یاد آوری است که در دنیای امروز، پیشرفت تکنولوژی باعث می شود که در عمل کاربرد قفل های کلیدی بسیار محدود شده و انواع قفل های دیجیتال با امنیت بسیار بالایی که دارند جایگزین قفل های کلیدی شود.

خدمات کلید سازی شبانه روزی

امداد کلید تهران

یک کلید ساز حرفه ای مسلط به مهارت های گوناگونی است و باید ویژگی های مختلفی داشته باشد.

از جمله خصوصیات یک کلیدساز می توان به بالا بودن سرعت عمل، آشنا بودن با ابزار کلید سازی مانند کولیس، اره کمانی و ماشین کلید زن، داشتن مهارت ساختن کلید یدک برای کلید اصلی، داشتن توانایی و مهارت در تطبیق دادن کلید با قفل مخصوص خودش، به همراه داشتن لوازم مورد نیاز و جعبه ابزار کامل، وقت شناسی در زمان رخ دادن اتفاق های غیره منتظره و ناگهانی، به روز بودن دانش و ابزار و آشنایی با قفل ها و سیستم های امنیتی جدید اشاره کرد. اما در کنار تمام این ویژگی ها امین بودن و امانت داری کلید ساز یک ویژگی مهم و برجسته است.

کلیه خدمات کلید سازی و باز کردن انواع درب خودرو از جمله تندر 90 در امداد کلید تهران ارائه می شود. امداد کلید تهران تمام سعی خود را در گردآوری حرفه ای ترین و برجسته ترین همکاران با تمام ویژگی های یاد شده در بالا کرده است. در هر مکان و در هر زمانی می توانید بهترین خدمات باز کردن درب خودرو تندر 90 را با بهترین کیفیت، در اسرع وقت و با پرداخت مناسب ترین هزینه در کنار امداد کلید تهران تجربه کنید.

ما در امداد کلید تهران با ارائه خدمات کلید سازی و قفل سازی در تمام مناطق تهران در چهار جهت اصلی بصورت کلید سازی شبانه روزی شمال تهران، کلید سازی شبانه روزی غرب تهران، کلید سازی شبانه روزی شرق تهران و کلید سازی شبانه روزی جنوب تهران و حتی ما با کلمه کلید سازی شبانه روزی آماده ارائه خدمات توسط متخصصین خود هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

تماس فوری